PODNIKŮM A ZDRAVOTNICKÝM ZAŘÍZENÍM NABÍZÍME VÝRAZNÉ VELKOOBCHODNÍ SLEVY, POPTEJTE U NÁS!

FFP3 - Kichy - Respirátor - Bílý - 20 ks

Kód: 58480
Akce Certifikát
99 Kč / balení
Skladem (27 balení)

Respirátor pro filtrování částic FFP3 bez výdechového ventilu. Masky FFP3 lze použít ve farmaceutickém a chemickém průmyslu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať už se potřebujete ochránit před kapénkovou infekcí, před pyly nebo před smogem, certifikovaný respirátor  FFP3 je tou nejlepší volbou pro zdravotníky i běžné občany. Zachytí přes 98 % virů či bakterií. Respirátor má nízké hodnoty odporu u nádechu i výdechu, a tak vás při běžných činnostech nebude nijak omezovat. Univerzální velikost bude díky upínacímu systému a nosním svorkám sedět všem.

Respirátor odpovídá stupni ochrany FFP3 , což znamená, že filtruje minimálně 98 % virů, bakterií, prachových, pylových či smogových částic, ale naměřený stupeň filtrace je dokonce více než 98 %. Splňuje všechna doporučení WHO a je vhodný jak pro běžné používání, tak i pro zdravotníky.

Respirátor vyrobený z bavlny a netkané látky obsahuje polypropylenový filtr. Aby jeho používání bylo co nejvíce bezpečné a pohodlné, má nosní svorku a upínací systém z přírodní gumy. S respirátorem vždy manipulujte jen čistýma rukama a sundavejte ho pomocí popruhů.