PODNIKŮM A ZDRAVOTNICKÝM ZAŘÍZENÍM NABÍZÍME VÝRAZNÉ VELKOOBCHODNÍ SLEVY, POPTEJTE U NÁS!

1000 ks - Respirátor FFP2 - Design

Kód: 9196
Certifikát
ZDARMAZDARMA 25.000 Kč –52 %
1000 ks - Respirátor FFP2 - Design
25.000 Kč –52 % 12.000 Kč / balení
Skladem

  • Unikátní třívrstvý certifikovaný respirátor třídy FFP2 s nejmenším nádechovým a výdechovým odporem.
  • Vysoký komfort, který se blíží dýchání bez respirátoru ocení jistě všichni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dopřejte si i vy maximálního komfortu v případech nutnosti používání dýchacích ochranných pomůcek. Tyto respirátory dokázaly propojit protichůdné požadavky na jemnost filtrace a nízkou prodyšnost! Zajišťují maximální stupeň ochrany ve své třídě (viry > 98%, bakterie > 99%). Skvělá prodyšnost, to vše navíc při kvalitním dílenském zpracování, hygienickém balení. Navíc elegantní vzory umožňují sladit s oblečením. Věříme, že tyto vlastnosti oceníte stejně jako my. Vhodný pro všechny, kteří chtějí nebo potřebují vyšší stupeň ochrany a přitom mít i jinou volbu designu než bílý.

Jaká je možná údržba respirátoru?
Výrobek je deklarován jako jednorázový, je možné ho použít vícenásobně v případě dezinfekce pomocí germicidních (UV-C) lamp nebo alkoholové dezinfekce na roušky a respirátory, kterou koupíte ZDE


Jak dlouho lze respirátor používat?
Velmi záleží na prostředí, ve kterém se osoba pohybuje. V běžném pracovním prostředí 8-10 hodin. V prostředí s potenciálně vyšším záchytem baktérií a virů (především zdravotnická zařízení) může být tato doba zkrácena z důvodů nasycenosti nebezpečných částic na aktivním povrchu respirátoru. Při sportování nebo jiné extrémní fyzické zátěži optimálně po 2-3 hodinách.