PODNIKŮM A ZDRAVOTNICKÝM ZAŘÍZENÍM NABÍZÍME VÝRAZNÉ VELKOOBCHODNÍ SLEVY, POPTEJTE U NÁS!

1 ks - Joysbio - SARS-CoV-2 Antigenní Rapid Test Kit - ZE SLIN

Kód: 9209
Certifikát Vhodné pro děti
120 Kč –51 %
1107 182467 joysbio covid 19 antigenni rychlotest ze slin 100000 ks
120 Kč –51 % 59 Kč / ks
Skladem (934 ks)

Antigenní test. Testovací sada pro rychlý test antigenu SARS-CoV-2 (metodou koloidního zlata). Pro in vitro kvalitativní detekci nukleokapsidu SARS-CoV-2 antigen v ústní tekutině přímo od jedinců, u nichž má ošetřující osoba podezření na onemocnění COVID-19 během prvních 5 dnu po nástupu příznaku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost JOYSBIO Biotechnology s hrdostí vydala novou soupravu pro rychlé testování antigenu COVID-19 (koloidní zlato). Nová souprava pro testování antigenu na koronaviry je postranní imunotest pro kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 (nukleokapsidového proteinu) ve slinách během akutní fáze infekce.

 

Funkce

  • 15minutová rychlá detekce
  • Snadno ovladatelný test na koronavirový antigen

 

Testovací sada pro test antigenu nového koronaviru od firmy JOYSBIO Biotechnology využívá imunochromatogratické metody. Je určena k detekci přítomnosti nebo nepřítomnosti nukleokapsidových proteinu SARS-CoV-2 ve vzorcích ústní tekutiny u pacientů se známkami a příznaky infekce, u nichž je podezření na COVID- 19. Hlavní složky: protilátka proti nukleokapsidovému proteinu a kuřecí IgY značený koloidním zlatem, nitrocelulózová membrána potažená protilátkou proti nukleokapsidovému proteinu a kozí protilátka proti kuřecímu IgY.

 

JOYSBIO antigen rapid test